Pouczmy się

Szkolenia

Skondensowana, spersonalizowana wiedza. Każda lekcja z potężnym zastrzykiem informacji.

Jestem głównie praktykiem, dzięki temu wiedza, którą przekazuje została przeze mnie sprawdzona w rzeczywistości. Prowadzone szkolenia są dla mnie miłą odskocznią od pracy i szansą, na poznanie super ludzi. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że informacje, które otrzymasz ode mnie wykorzystasz w swojej pracy. Zaczynałem od szkoleń stacjonarnych w telewizji studenckiej KampusTV, jak i prowadziłem zajęcia z postprodukcji w 3 Liceum w Wałbrzychu. Od 5 lat prowadzę jeden z największych polskich kanałów edukacyjnych skupionych stricte na nauce postprodukcji.

Naucz się programów i uwolnij swoją kreatywność bez ograniczeń.

Jak to się mówi, znajomość programu to nie wszystko. Jednak z drugiej strony nie można pozwolić, aby brak umiejętności poruszania się w programie nas ograniczał. Mogę nauczyć konkretnie obsługi programu, jak i podczas szkolenia możemy pracować również na Twoim materiale. Dzięki temu poznasz nie tylko narzędzia, ale i ich zastosowanie w praktyce.

Premiere

Premiere Pro

Jeden z najpopularniejszych programów do montażu filmowego. Podczas poszukiwania pracy jako montażysta filmowy, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że znajomość tego programu będzie wymagana.

After

After Effects

Program w którym możesz stworzyć rozbudowane animacje, jak i ciekawe efekty wizualne. Tak jak w przypadku Premiere Pro, ten program jest często wymagany w miejscach pracy.

Hitfilm

Hitfilm

Program, który ma też darmową wersję. Można zacząć w nim przygodę z montażem filmowym, bez potrzeby kupna licencji. Służy zarówno do montażu, jak i tworzenia animacji, bądź efektów wizualnych.

DaVinci

DaVinci Resolve

Program pierwotnie znany głównie z potężnych narzędzi do edycji kolorów. Popularne narzędzie wśród kolorystów. Od kilku lat można w nim montować filmy, jak i tworzyć animacje, czy efekty wizualne.

Photoshop

Photoshop

Najpopularniejszy program do tworzenia grafiki. Dzięki ogromnej bazie użytkowników, program oferuje multum możliwości manipulacji obrazem. Obowiązkowe narzędzie, każdego grafika.

Mocha

Mocha

Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi, służących do śledzenia obiektów w materiale filmowym. Pozyskane dane wykorzystywane są m.in. w postprodukcji oraz w efektach wizualnych.

Popracujmy online nad twoimi umiejętnościami, abyś mógł rozszerzyć swoją ofertę i zaskoczyć nowościami swoich klientów.

Po przedstawieniu z jakiej tematyki potrzebujesz szkolenia, przygotowuję lekcję spersonalizowaną pod Twoje potrzeby. Dzięki temu z zajęć wyniesiesz najbardziej wartościowe rzeczy w interesującej Cię materii. Możesz również poinformować mnie o swoim aktualnym poziomie. Jak czujesz się w wybranej przez siebie tematyce. Wtedy pominiemy kwestie z którymi się już spotkałeś.

Nie chcesz szkolenia, a chcesz dowiedzieć się co można poprawić w Twoich materiałach? Analiza wygląda w taki sposób, że zapoznaję się z nadesłanym materiałem. Przygotowuję listę błędów oraz wskazówek, następnie łączymy się i omawiamy je krok po kroku.

Szkolenie

Koszt 150 zł/h
Do uzgodnienia w przypadku dłuższej sesji.

Analiza Prac

Koszt 200 zł/h
Do uzgodnienia w przypadku dłuższej sesji.

Spotkajmy się na żywo, aby udoskonalić umiejętności oraz techniki. Bezpośredni kontakt ułatwi komunikację, jak i wymianę wiedzy.

Spotkania na żywo mają to do siebie, że są bardziej elastyczne. Zazwyczaj zawsze pod ręką masz projekty nad którymi pracujesz. A nuż coś się przypomni podczas trwania sesji i będę mógł pomóc, też z jakimś dodatkowym problemem. Podobnie jak przy szkoleniu online, informujesz mnie czego chciałbyś się nauczyć, na jakim poziomie jesteś, a ja przygotowuję spersonalizowaną lekcję. 

Jeśli chcesz skorzystać z firmowego/grupowego szkolenia to szczegóły omówimy już indywidualnie. Nie musi być to szkolenie typowo z obsługi programu. Mogę przygotować m.in. wykład ogólny z teorii ze stref postprodukcji, którymi się zajmuję.

Stacjonarne szkolenie

Koszt 200 zł/h
Minimalna ilość godzin to 3.

Firmowe Szkolenie

Koszt wyliczany indywidualne na podstawie czasu trwania sesji, dojazdu oraz liczebności grupy.