Porozmawiajmy

W czym mogę Ci pomóc?

Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego. Skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy o szczegółach realizacji lub szkolenia. Im więcej informacji dostarczysz na samym początku, tym płynniej przebiegnie cały proces. W następnym kroku porozmawiamy o szczegółach, tak aby spełniły się Twoja oczekiwania. Jeśli zlecasz projekt, zapoznaj się również z moim portfolio. Zobacz w jakim stylu realizuję materiały i zdecyduj, czy pasuje on do twoich oczekiwań. Wtedy na pewno złapiemy wspólny język.

Wybierz poniżej, czym jesteś zainteresowany/a

501 289 467

Numer telefonu

kontakt@kd9.pl

Adres e-mail

wspolpraca@kd9.pl

Współpraca

Masz jakieś dodatkowe pytania?

Moje przykładowe prace znajdziesz tutaj. Są jednak projekty, które nie mogę opublikować. Jeśli realizujesz materiał z tematyki, która tutaj się nie znajduje. Napisz do mnie, a jeśli posiadam taki projekt to podeślę do wglądu.

Moją ofertę znajdziesz tutaj. Jeśli masz wątpliwości, czy realizuje projekt z zakresu, którym jesteś zainteresowany/a. Napisz do mnie, a zobaczymy co da się zrobić.

Więcej informacji o szkoleniach znajdziesz tutaj. Znajdują się tam wszystkie programy z jakich udzielam szkoleń. Jeśli potrzebujesz szkolenia z innego programu, bądź tematyki, napisz do mnie, a zobaczymy czy będę w stanie poprowadzić takie lekcje.

W większości realizuje szkolenia Online. Jest jednak możliwość stacjonarnych szkoleń, jednakże z tym wiążą się dodatkowe koszty. W przypadku indywidualnych szkoleń, minimalna długość trwania sesji to 3 godziny. W kwestii firmowych szkoleń, szczegóły uzgodnimy już w trakcie rozmowy. Cena i termin, zależy od liczebności grupy, czasu trwania sesji oraz odległości od Wrocławia.

Tak, mogę zrealizować materiał sponsorowany. Skontaktuj się ze mną na mail: wspolpraca@kd9.pl i porozmawiamy o szczegółach. Przykładowy materiał sponsorowany na moim kanale Youtube możesz obejrzeć tutaj.

Jeśli potrzebujesz szkolenia, skorzystaj z formularza powyżej i umówimy się na szkolenie. Jak masz problem z programem i jesteś moim patronem, to na Patronite w poście dla wspierających, znajdziesz adres e-mail na który możesz mi wysłać swoje zapytanie. Jeśli nie jesteś patronem, skorzystaj z mojej grupy Podziemna Montażowania, którą znajdziesz tutaj.

To co, zaczynamy pracę? 😊